Nr katalogowy: 65

Albert STAGURA, XIX / XX w. - przypisywany

Nr katalogowy: 65

Widok z Krynicy, 1898

olej, tektura; 23 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 18 SA 98
estymacja: 3 200 - 3 600 zł