Nr katalogowy: 63

Bronisław HEYDUK (1909-1984)

Nr katalogowy: 63

Zalew Szczeciński, 1949

olej, sklejka; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Broni Heyduk
estymacja: 7 000 - 8 000 zł