Nr katalogowy: 62

Ludwik GRABOWSKI (1884-1982)

Nr katalogowy: 62

Potok

olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. GRABOWSKI
estymacja: 3 800 - 4 200 zł