Nr katalogowy: 51

Zefiryn ĆWIKLIŃSKI (1871-1930)

Nr katalogowy: 51

W drodze na halę, 1922

olej, tektura; 43 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 922
estymacja: 3 800 - 4 400 zł