Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Szafka w stylu klasycyzmu francuskiego

konstrukcja - dębina, mahoń; fornir - róża, intarsje - jawor, mahoń, bukszpan; 92 x 108 x 41 cm.
Europa Zachodnia (Francja?), 1 poł. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 200 zł