Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Etażerka w stylu secesyjnym

palisander, z intarsjami (jesion, brzoza, bukszpan); 68 x 76 x 17cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł