Nr katalogowy: 866

Nr katalogowy: 866

Tkanina dekoracyjna

jedwab, haftowany nićmi metalowymi, złoconymi i srebrzonymi; 252 x 53 cm.
Persja? XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł