Nr katalogowy: 858

Nr katalogowy: 858

Ikona - Chrystus Pantokrator - w okładzie i w kiocie

olej, deska, plusz, srebro pr. 84, grawerowane, złocone; 13,7 x 11,2 x 1,7 cm;
Rosja, Moskwa, 1876.
estymacja: 3 600 - 4 200 zł