Nr katalogowy: 722

Nr katalogowy: 722

Komplet do herbaty neoklasycystyczny

srebro częściowo złocone próby 950 cechowane; Paryż, Maison Eschwége (czynni od 1946) - imbryk;
Henri Lapeyre (czynny 1895-1923) - mlecznik; 1 poł. XX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł