Nr katalogowy: 807

Jan SOPYŁO (XX w.)

Nr katalogowy: 807

Ryngraf z Matką Boską Ostrobramską

biały metal?; wym. bez łańcuszka: 9,5 x 8,2 cm;
sygn. na odwrocie.