Nr katalogowy: 342

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 342

Kłodzko, 1955

akwarela, ołówek, papier; 37,5 x 54,7 cm (w świetle oprawy);
miejsc., dat. i sygn. ołówkiem p. d.: "Kłodzko 1955" dalej nieczytelne.