Nr katalogowy: 337

Jan Korwin KOCHANOWSKI (1897-1970)

Nr katalogowy: 337

Portret młodej kobiety, 1962

akwarela, ołówek, papier; 36,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: 8. 5. 62 / KORWIN.