Nr katalogowy: 333

Fryderyk HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 333

Giewont

tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 28,5 x 41 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder.