Nr katalogowy: 139

Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)

Nr katalogowy: 139

Gmach Collegium Maius w Krakowie, 1926

litografia, papier; 35 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. na kamieniu: JGumowski.