Nr katalogowy: 138

Kasia von SZADURSKA (1886-1942)

Nr katalogowy: 138

Odpoczynek, 1921

autolitografia kolorowana temperą; papier 26 x 35 cm (w świetle passe-partout); sygn. na płycie l. d.: „K. v. Szadurska”.
Z teki „Dziesięć aktów”.