Nr katalogowy: 128

Iwan Yakovlevich BILIBIN (1876-1942) - według

Nr katalogowy: 128

Piękna Wasilisa i biały jeździec - kopia ilustracji do „Piękna Wasilisa”, 1900

piórko, tusz, akwarela, papier; 49,2 x 37,8 cm (w świetle oprawy);
u dołu z dwu stron wtórne przetarcia; z lewej „… 1939 g”.