Nr katalogowy: 121

Brunon GĘSTWICKI (1882-1969)

Nr katalogowy: 121

Przegląd koni

akwarela, papier; 31.5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B Gęstwicki, opisany l. d. oraz na odwrocie.