Nr katalogowy: 119

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 119

Kościół Św. Katarzyny

litografia barwna, papier; 29,2 x 38,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: KRAKÓW - CZAJKOWSKI STANISŁAW - 1911.