Nr katalogowy: 118

Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)

Nr katalogowy: 118

Fragment Rynku [Sukiennice], 1911

litografia barwna, papier; 29,2 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. na kamieniu: Józef Czajkowski 911.