Nr katalogowy: 117

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 117

W miasteczku, 1959

litografia barwna, papier czerpany Velin d`Arches; 16 x 11 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie p. d.: Kisling.