Nr katalogowy: 116

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 116

Brama Floriańska - z teki „Kraków”, po 1926

autolitografia barwna, papier kremowy; 29 x 37 cm;
sygn. p. d.: Rubczak.