Nr katalogowy: 377

HATFIELD DON ELLSWORTH

Nr katalogowy: 377

Zabawa nad morzem

serigrafia, płótno; 60,5 x 90,5 cm;
sygn. i numerowana p. d.: DEHatfield 1/50;
estymacja: 6 900 - 8 300 zł