Nr katalogowy: 371

Zbylut GRZYWACZ (1939-2004)

Nr katalogowy: 371

Padający, 1970

akwaforta, papier; 24,3 x 16 cm (wymiar odbitki), 48 x 32, 5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Zbylut Grzywacz'70, (ołówkiem), opisany l. d.: Padający (
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)