Nr katalogowy: 355

Józef MAREK (1922-2020)

Nr katalogowy: 355

Drwal, 1950

olej, płótno, 68 x 97 cm ;
sygn., dat. i opisany l. d.: Józef Marek 50 / Drwal.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)