Nr katalogowy: 121

Artysta nieokreślony, XIX w. według wcześniejszego pierwowzoru

Nr katalogowy: 121

Pies nad swoją zdobyczą

olej, płótno; 34,5 x 40,5 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim wtórny napis: Anton Enzinger (1683-1783).
estymacja: 4 200 - 4 600 zł