Nr katalogowy: 112

Feliks CICHOCKI (1861-1921)

Nr katalogowy: 112

Nawiedzenie św. Elżbiety, 1900

olej, płótno; 38,5 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: Feliks Cichocki / Warszawa 1900 r.
estymacja: 5 000 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł