Nr katalogowy: 109

Eugeniusz KRAWCZUK (1958-1992)

Nr katalogowy: 109

Święta Rodzina

olej, złota farba, sklejka; 35,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: E. KRAWCZUK
estymacja: 2 000 - 2 400 zł