Nr katalogowy: 105

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 105

Portret dziewczyny z kokardą, 1910

olej, płótno dublowane; 83 x 69 cm;
sygn. i dat. l. g.: St. Gałek / 1910.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł