Nr katalogowy: 95

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 95

Pejzaż, 1928

olej, płótno naklejone na płytę; 47 x 57,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / 1928
estymacja: 6 500 - 7 500 zł