Nr katalogowy: 91

Henryk SZADKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 91

Akt przed lustrem

pastel, papier; 84,5 x 62 cm;
sygn. przy prawej krawędzi, po środku: H Szadkowski.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł