Nr katalogowy: 88

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 88

Półakt kobiety

olej, tektura, 50 x 35 cm;
sygn. p. g.: St. Żurawski
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł