Nr katalogowy: 80

Franciszek GAJA-GAJEWSKI (1897-1969)

Nr katalogowy: 80

Moje miasto rodzinne - Wenecja Bydgoska, 1936

olej, płótno; 75 x 96 cm;
sygn. i dat. l. d.: Gaja / 1936
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 500 zł