Nr katalogowy: 67

Jan GOLUS (1895-1964)

Nr katalogowy: 67

Pejzaż z końmi

olej, płótno; 45 x 54 cm;
na odwrocie martwa natura wykonana w technice olejnej.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł