Nr katalogowy: 61

Lea REINHART (1877-1970)

Nr katalogowy: 61

Martwa natura z zegarem

olej, deska; 34 x 26 cm;
sygn. l. d.: LEA. REINHART.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł