Nr katalogowy: 57

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 57

Kwiaty w zielonym dzbanie, 1931

olej, sklejka; 27 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Reyzner / 1931
estymacja: 3 800 - 4 600 zł