Nr katalogowy: 517

Wazon

Nr katalogowy: 517

Szkło barwione w masie, tonowane, mleczne, ręcznie formowane; wys. 34 cm; szer. u podst.: 11 cm;

Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju (?), lata 70/80. XX w.;
Stan zachowania: błędny technologiczne.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł