Nr katalogowy: 381

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

Nr katalogowy: 381

Słoneczny pejzaż, 1960

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 24 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany śr. d.: 1960. St. Torre … (ostatnia część napisu nieczyt
estymacja: 3 200 - 3 800 zł