Nr katalogowy: 380

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

Nr katalogowy: 380

Krzesła, 1977

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier; 24 x 34 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisany p. d.: Altea Krzesła / St. 1977 (długopisem);
na
estymacja: 3 200 - 3 800 zł