Nr katalogowy: 373

Salvadore DALI (1904-1989)

Nr katalogowy: 373

Kobieta przestrzenna

litografia, papier Velin d`Arches; 45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 66 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją, numerowana ołówkiem, sucha pi
estymacja: 2 400 - 2 800 zł