Nr katalogowy: 356

Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)

Nr katalogowy: 356

Pejzaż francuski, 1997

olej, płótno; 87 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HALINA CENTKIEWICZ-MICHALSKA / ol.pł. 50 x 73 / Pejzaż Francuski / r. 1997.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł