Nr katalogowy: 354

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

Nr katalogowy: 354

Palmiarnia, 2001

olej, kredka, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. p. d.: G. Moryciński;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł