Nr katalogowy: 351

Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)

Nr katalogowy: 351

Nad morzem (Carry), 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Wallis -J. / 19;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł