Nr katalogowy: 140

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 140

Portret hrabiego

olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: FS / 1856
estymacja: 10 000 - 12 000 zł