Nr katalogowy: 139

Stanisław BATOWSKI-KACZOR (1866-1946)

Nr katalogowy: 139

Portret Tadeusza Rutowskiego, 1915

olej, płótno; 97 x 75,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: SKBatowski / 1915.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł