Nr katalogowy: 125

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 125

Fara w Gostyniu

olej, tektura; 21 x 30 cm;
sygn. l. d.: M.G. Wywiórski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł