Nr katalogowy: 121

Themistokles Von ECKENBRECHER (1842-1921)

Nr katalogowy: 121

Tartak przy wodospadzie, 1892

olej, płótno; 70 x 106 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.V. Eckenbrecher 1892.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł