Nr katalogowy: 117

Walter HARTMANN, XX w.

Nr katalogowy: 117

Martwa natura, przed 1932

olej, płótno; 55 x 45 cm;
sygn. l. g. W. HARTMANN
estymacja: 2 000 - 2 400 zł