Nr katalogowy: 113

Otto Heinrich ENGEL (1866-1949)

Nr katalogowy: 113

Leśny zakątek

olej, tektura; 41 x 49 cm;
sygn. p. d.: Otto H. Engel
estymacja: 4 500 - 5 000 zł