Nr katalogowy: 112

Bogusław SERWIN (1887-1956)

Nr katalogowy: 112

Pejzaż nostalgiczny

olej, sklejka; 56 x 46 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł