Nr katalogowy: 108

Alfonsa KANIGOWSKA (1858-1948)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż z drzewami

olej, płótno; 25,5 31,5 cm;
sygn. p. d.: AKanigowska
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł